New Wave Tattoo and Gallery

Jsme tu protože nás naše práce baví! Pojďte se bavit s námi a společně vytvoříme originál přímo pro Vás! Máme skvělé a originální návrhy, kterým rády vdechneme život do Vaší kůže. Tetování je naše radost a největší koníček. Jako salón si zakládáme na profesionálním, zato otevřeném a kamarádském přístupu. Prioritou je pro nás potěšit Vaše těla i duše, perfektně odvedená práce a spokojený zákazník.

Zároveň se u nás můžete pokochat vystavenými díly, které nejenže zdobí stěny salónu, ale jejich prodejem chceme pomoci jejich tvůrcům, ať už ostříleným umělcům nebo začínajícím nováčkům. Vystavovat u nás může každý, třeba i Vy - budeme jedině rádi.

Elis

Tetuji od roku 2013. Začátky byly dosti punkové a jak už to tak bývá, všechny tehdejší tetování vznikaly v obýváku na gauči a bylo to super! Baví mě hlavně exprese, vtipné tetování a další originální náměty, které můžu vytvořit a pojmout po svém. Má tvorba je snad každý měsíc jiná, což beru jako vývoj, za který jsem ráda - nerada se mantinelizuju a škatulkuju. Snažím se nacházet si svou vlastní cestu. Co se motivů týče, jde mi především o osobité pojetí jednotlivých nápadů pro každého, kdo se za mnou chystá pod jehlu. Mimo jiné miluju hudbu, především 60', 70' a v poslední době si ujíždím na 80' - nejvíc mě přitahuje tehdejší underground, ze kterého na mě dýchá dobová melancholie.

Instagram: @elis.tattoo

Sobol

Strojek jsem poprvé dostal do ruky před dvěma lety a od té doby je to pro mě srdeční záležitost a nedílná součást života. Styl nemám úplně vyhraněný, ale nejvíce mě baví blackwork, linky, dotwork, sketche a není mi cizí ani oldschool a abstrakce. Miluju pozitivní lidi a snažím se i do své práce dávat a rozdávat pozitivní energii dále. Jsem společenský tvor, který se rád zajde pobavit s přáteli, mám rád hudbu a samozřejmě moc rád kreslím...

Instagram: @sobol.ink

Em noire

První tetování jsem vytvořila sama sobě v roce 2014, ale aktivně se mu věnuju až poslední dva roky. Svůj rukopis se snažím stavět na výrazných obrysových linkách v kombinaci s dotworkem a whipshadingem, ale radost mi udělá i geometrie a neuhlazený blackwork. Pokud jde o motivy, nejvíce ocením elegantní klasiku v podobě fauny, flory a fantaskních bytostí. Když zrovna nedržím v ruce strojek nebo tužku, najdete mě v ulicích se sluchátkama v uších nebo na pódiu u mikrofonu s rockovou kapelou.

Instagram: @em_noire

Mátový vlk

Kresbě a malbě se věnuji už pátým rokem. Zaměřuji se na ilustrativní, komiksový a pop artový styl. Vždy se snažím o jasný rukopis a to samé platí i pro tetování. Věřím, že by každá kérka měla být naprostý originál. Nejraději navrhuji ženské obličeje a postavy. A pak taky trochu šílenosti. Hlavní je se toho nebát. Tetuji jemný linework v kombinaci s dotworkem a blackworkem. Mimo tetování a malování zbožňuju longboard, surf a cestování vanem. Jo a taky asi jakoukoliv whisky na J. :-)

Instagram: @matovyvlk

Síďa

Starám se o chod studia. Mám rád tetování, filmy, knihy, hudbu. Klasika. A hlavně humor. Jsem obrovským fanouškem Stephena Kinga. A mám rád hlavolamy. Ale ne ty mezilidské.

Instagram: @panvesmiru


New Wave Tattoo and Gallery

Address:
New Wave Tattoo and Gallery
Sochařská 6,
Praha 7, 170 00Top