New Wave Tattoo and Gallery

Jsme tu protože nás naše práce baví! Pojďte se bavit s námi a společně vytvoříme originál přímo pro Vás! Máme skvělé a originální návrhy, kterým rády vdechneme život do Vaší kůže. Tetování je naše radost a největší koníček. Jako salón si zakládáme na profesionálním, zato otevřeném a kamarádském přístupu. Prioritou je pro nás potěšit Vaše těla i duše, perfektně odvedená práce a spokojený zákazník.

Zároveň se u nás můžete pokochat vystavenými díly, které nejenže zdobí stěny salónu, ale jejich prodejem chceme pomoci jejich tvůrcům, ať už ostříleným umělcům nebo začínajícím nováčkům. Vystavovat u nás může každý, třeba i Vy - budeme jedině rádi.

Elis

Tetuji od roku 2013. Začátky byly dosti punkové a jak už to tak bývá, všechny tehdejší tetování vznikaly v obýváku na gauči a bylo to super! Baví mě hlavně exprese, vtipné tetování a další originální náměty, které můžu vytvořit a pojmout po svém. Má tvorba je snad každý měsíc jiná, což beru jako vývoj, za který jsem ráda - nerada se mantinelizuju a škatulkuju. Snažím se nacházet si svou vlastní cestu. Co se motivů týče, jde mi především o osobité pojetí jednotlivých nápadů pro každého, kdo se za mnou chystá pod jehlu. Mimo jiné miluju hudbu, především 60', 70' a v poslední době si ujíždím na 80' - nejvíc mě přitahuje tehdejší underground, ze kterého na mě dýchá dobová melancholie.

Sobol

Strojek jsem poprvé dostal do ruky před dvěma lety a od té doby je to pro mě srdeční záležitost a nedílná součást života. Styl nemám úplně vyhraněný, ale nejvíce mě baví blackwork, linky, dotwork, sketche a není mi cizí ani oldschool a abstrakce. Miluju pozitivní lidi a snažím se i do své práce dávat a rozdávat pozitivní energii dále. Jsem společenský tvor, který se rád zajde pobavit s přáteli, mám rád hudbu a samozřejmě moc rád kreslím...

Kazisvět

Kreslím v podstate celý život, ilustrujem 3 roky a tetovaniu som sa začal venovať približne pred rokom. Tvorím veci, ktoré ma bavia. Vtipných kostlivcov, veľa lebiek, tragikomické situácie a iróniu života. Sem-tam vymyslím tetovanie spojené s európskym folklórom alebo s (ne)populárnymi memes, no zo svojho štýlu moc nevybočujem. Tetujem predovšetkým ignorantský linework čiernou farbou.
Inšpiráciu nachádzam všade okolo, jednoducho dostanem nápad a ten potom rozvíjam do ilustrácie alebo návrhu na tetovanie. Mám rád hudbu, filmy, videohry, výberovú kávu a dobre víno.

Síďa

Starám se o chod studia.


New Wave Tattoo and Gallery

Address:
New Wave Tattoo and Gallery
Sochařská 6,
Praha 7, 170 00Top